Publikacje


Skuteczne zatrudnianie pracowników to oszczędności dla firmy

2023-01-18
Zatrudnianie pracownikow outsourcing foto

Która usługa HSK będzie najlepsza dla Twojej firmy?

Od ponad 20 lat świadczymy usługi B2B z szeroko rozumianego zakresu obsługi zatrudnienia pracowników. Dzięki naszemu wsparciu ułatwiamy takie działania jak rekrutacja pracowników, outsourcing zatrudnienia, usługi kadrowo-płacowe, obsługa floty samochodowej i specjalistyczne szkolenia. 

My zatrudniamy, Ty masz pracownika!

Outsourcing zatrudnienia charakteryzuje się przeniesieniem wszystkich obowiązków związanych z zatrudnieniem pracownika na HSK Consulting. Dzięki niemu wszystkie zadania związane z zatrudnieniem pracownika realizujemy my.

Dla kogo jest outsourcing zatrudnienia? 

Często z naszych usług z tego zakresu korzystają firmy, które nie posiadają zaplecza head huntingu. Nie posiadają struktury i know how. Za przykład może służyć nam tu firma, która chce wejść na polski rynek z innego kraju. Posiada ona cały model biznesowy itd., ale nie zna lokalnego rynku zatrudnienia, zaczynając od kwestii prawnych związanych z zatrudnieniem, kończąc na rynku pracownika (jakie pracownik na danym stanowisku ma potrzeby, jakie są widełki płacowe).

Od początku naszej działalności jako HSK Consulting zatrudniliśmy pracowników zarówno i dla tych małych firm, które posiadały 10 pracowników, jak i dużych korporacji.

Dzięki temu wypracowaliśmy najlepsze praktyki, które pozwalają nam realizować działania elastycznie i dopasowywać się do konkretnych potrzeb danego klienta. Wiemy jak działają korporacje, których funkcjonowanie opiera się na ściśle określonych procedurach i wiemy jak realizować dla nich skuteczne procesy HR-owe. Jednocześnie jesteśmy elastyczną firmą, która swoje działania dostosowuje również do mniejszych podmiotów i ich indywidualnych potrzeb. 

Dlaczego warto, aby Twoja firma skorzystała z usług outsourcingu?

Zajmujemy się zatrudnianiem pracowników od wielu lat, dzięki temu posiadamy szeroką wiedzę praktyczną. Naszych klientów obsługuje ekspercki zespół, w którym panuje mała rotacja pracowników, a każdy klient dostaje przypisanego opiekuna projektu. Z tego powodu nasza usługa jest zawsze indywidualna, a jakość serwisu na wysokim poziomie. Dzięki takiej strukturze i organizacji pracy, nasz klient zawsze dostanie szybką i konkretną odpowiedź.

Zastanawiasz się nad outsourcingiem pracowników? Masz pytania?
Napisz do nas: jmultan@hsk.waw.pl

Ostatnie publikacje

Kontakt

tel. biuro: +48 22 864 32 37
email: biuro@hsk.waw.pl

HSK Consulting Sp. z. o. o
ul. Renesansowa 7B
01-905 Warszawa

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach, podaj swój e-mail.

Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą polityką prywatności.